• |
ide | kryesore

VIDEO/ Çfarë i ndodhi Ramës të martën në stallën e dhive

Syri i Lapsit

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një vizitë të veçantë paraditen e së martës. I shoqëruar nga ministri i tij (i preferuar) i Bujqësisë, Niko Peleshi shkoi të shihte çfarë ndodhte në një fermë bagëtish në dalje të Durrësit. Aty i treguan (sa mirë) si po shkonte çështja e subvencioneve ndërsa vetë tha dy fjalë duke premtuar më shumë para për këtë sektor.

Por kreu i qeverisë kishte bërë një gabim. Megjithëse i njohur për sportivitetin e tij, në një stallë me dhi dhe keca shkoi i veshur me kostum dhe kollare, të denjë për një samit ndërkombëtar. I ambientuar tashmë me këtë ambient edhe ministri i tij nuk mbante kollare, por u shfaq i shpenguar ndërsa bisedonte me pronarët e fermës.

Nëse nëpër samite dhe sallone evropiane, Rama vesh atlete dhe tuta, në një stallë, veshi kostum duke habitur jo vetëm të pranishmit, …por ndoshta edhe dhitë! ©LAPSI.al

5 Comments

  1. shok i ka kafshet rama.sidomos gomeret,por priblemi esh se rama esht me kafsh se kafshet.ky pos kanabisit,tritolit,frrok,ndok nuk prodhon asgje tjeter.se paku dhit japin qumsht e mish.

  2. Paska shkuar CIJAPI,,,plak tek dhiteeeee… Prandaj nje here moti kur ishte k[BASHKIE ne nje komision blegerinte,,,,,,,BEEEE,,,,,,BBBBEEEEE.me sa duket eshte perzierje gjenetike. apo e ka nga ilacet skizofrenike qe pi.Sa do qe te pi efekti nul egziston per trurin e tij.Ben mire te ndigjoje nonji keshille, e kupton ai se eshte fabulisti madh, e shpesh etrego fytyren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu