• |
ide | kryesore

Çfarë tha në polici babai i fëmijës që shfaqet në këtë foto

Lajme, Të fundit

Babai i djalit që shfaqet i varur në një pemë u mor në pyetje nga policia. Foto e fëmijës të varur në pemë shkaktoi reagime të shumta në rrjetet sociale. Policia zbuloi se familja e të miturit banonte në fshatin Zdrajsh të Librazhdit dhe se bëhej fjalë për një shaka të xhaxhait të fëmijës.


Sipas babait të djalit, nuk kishte pasur asnjë rast dhune ndaj fëmijës, që ishte varur në pemë 2 vite më parë nga xhaxhai i tij.


1 Comment

  1. si fillon dhe si del rendimenti i zhvillimit sipas asaj qe futet ne zhvillim kur futet ne zhvillimpadrejtesia fillon me ullheqesit e padrejte dhe padrejtesia reflektohet deri tek njeriu me i thjeshte ndaj vetes familjes dhe shoqerise sepse mungen ne formim qartesi dhe mbeshtetje hov gjitha hallkat kryesore qe jane lillese ne formim ,per mendimet fjalet dhe veprat ,me fjale mundesi ndihmese ,kur mungon drejtesia haku me gjith gjersin e saje qe nga ulleheqesit ligjet ,dhe mundesite te cilat qartesojne gjallerojne harmonizojne shoqerine ,shoqeria perfundimin e ka vetem ne nje emrues ,varferi keim shkatrrim dhe kurr dobi unitet gjalleri sepse jan ,sepse ,padrejtesia ne pergjithesi dhe detaje ne vecanti ,ajo kur zhvillohen reflekton vetveten si ligj per te cilin u krijua ,preciz prefekt i unifikuar ne gjallerin ,e jetes se cdo krijese po ashtu dhe drejtesia te kunderten e saj ,a nuk duhet te meditojme qe padrejtesia eshte e demeshme dhe se drejtesia eshte dobi dhe perveten sejcili don drejtesi dobi por qe tjereve ju ben padrejtesi nga egoja e pushtetit dhe parase a nuk ka vend ti bindim permes keshilles per mire dhe ndalimit nga e keqa ,rreth dobive dhe demit qe kan drejtesia dhe padrejtesia dhe te pranojme gjith se bashku ,per njeri tjetrin ate cfar deshirojme sejcili per veten e vet qe eshte e drejta haku qe kete e ka percaktuar dhe qartesuar me mire se askush ai qe gjithcka krijoj bashke me ne qe eshte krijuesi gjithesise,dhe ndjehemi te gjith mire dhe nuk humbet askush,perfitojme te gjith

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu