• |
ide | kryesore

VIDEO/ Një Liverpool i çmendur… (shikoni 5 golat ndaj Portos)

Sport

Salah, Mané, Mané, Mané dhe Bobby Firmino…


Kjo ishte mbrëmja triumfuese e Liverpool i cili hodhi një hap të rëndësishëm për kualifikimin në 4 skuadrat më të mira në Europë.


“Të kuqtë” e Klop mundën 5-0 portugezët në stadiumin e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu