• |
ide | kryesore

Video/ “Luftë” në zyrat e shtetit për të marrë ndihmën ekonomike

Lajme, Të fundit

Një situatë e rëndë ka ndodhur ditën e enjte në zyrat e ndihmës ekonomike në Shkodër. Sipas një videoje të publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, duken disa banorë të cilët pretendojnë se janë hequr pa të drejtë nga skema e ndihmë ekonomike. Ata akuzojnë se janë lënë pa bukë, pas heqjes së pagesës.

“Më hoqe ndihmën ekonomike, pasha kryt e fmijëve. Më hoqën ndihëm ekonomike, bukën e fëmijëve. Punë nuk ka, bukë jo, ku me i marrë?!”, – thotë një grua.


“Ky është shërbimi për qytetarët në zyrat e narkoshtetit! Shikoni videon e qytetarit dixhital. Kjo është bërë dje në zyrën sociale të ndihmës ekonomike Shkodër” – shkruan Berisha. ©LAPSI.al

1 Comment

  1. Mashtrusi i Vicidolit vazhdon me informacione nga dixhitalet guerilas qe traktet i kane zevendesuar me vidio.
    Shoqja kurve, me gjuzyllyke ne maje te kokes dhe me floke te lyer allafronga, proteston ndersa vezhgohet nga komandanti i njesitit gueril mbeshtetur ne mur ne qoshe te kollones.
    Sa here qe Saliu mashtrohet nga dixhitalet gallataxhinj, per te trullosur idiotet qe e rrethojne, poston nje tufe me vidjo te dirigjiuara nga ai dhe realizuara nga guerilasit.
    rrofte Partia Komuniste qe na beri peshqesh Sali Sheqer Karaxhic Vicidolin !

    Hajde ari futi nje t,lefme!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu