• |
ide | kryesore

Foto/ Simboli i pavarësisë së Kosovës ‘Newborn’ ndryshon pamje

Lajme, Të fundit

Simboli “NEWBORN”, i vendosur para Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, ka ndryshuar pamjen me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Tashmë është bërë traditë që në përvjetorët e pavarësisë, ky simbol i shpalljes së pavarësisë të ndryshojë. Ai tani ka vetëm germat “NEW 10 OR”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu