• |
ide | kryesore

Lëvizje edhe në policinë e Lezhës, emërohet drejtori i ri, Ferdinand Mara

Lajme, Të fundit
policia-e-lezhes-c1200x6002.jpg

Pas Shkodrës, emërohet drejtori i ri i policisë edhe në Lezhë. Drejtori i ri pritet të jetë Ferdinand Mara, ndërsa prezantimin e tij do ta bëjë vetë ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Ndërkohë, ministri i Brendshëm Xhafaj ishte sot në qytetin e Shkodrës nga ku foli me tone të ashpra për policinë e këtij qarku. Ai u shpreh se policia duhet të kapë bosët e drogës dhe jo hallexhinjtë që ndërtojnë çati.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu