• |
ide | kryesore

Modelja amerikane tregon emrin e futbollistit që ka fiksim

Sport

Modelja kaliforniane Sierra Egan ka rrëfyer se ndjek ndeshjet më të rëndësishme të javës, zakonisht 2 ose 3 të tilla. Ajo tregoi se ka njohuri të mjaftueshme nga ky sport, sa për të bërë një diskutim.


Në një intervistë për një revistë mode, 22-vjeçarja “ia vuri syrin” Neymarit, duke thënë se do të zgjidhte pikërisht brazilianin, për një natë në një ishull të pabanuar.


Sierra Egan njihet ndryshe edhe si Sierra Skye, ndërsa foton e parë në Instagram e ka postuar në maj të 2015-ës dhe aktualisht ka një audiencë prej 3.4 milionë ndjekësish.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *