• |
ide | kryesore

Video/ Hyn për të vjedhur biznesin, hajduti ndalon për të parë porno

Pikante

Një burrë që hyri për të vjedhur në shtëpi në Los Angeles nuk e ka marrë aspak me nxitimi. Ai ka marrë pak kohë për të pirë duhan, për të karikuar telefonin, madje për të parë edhe pornografi.

Pronarët e parukerisë jetonin në një apartament një kat lart biznesit. Ndërsa gruaja kishte zbritur në katin e mëposhtëm për të bërë çaj gjeti burrin e ulur në kompjuter duke parë pronografi dhe duke u masturbuar.


Lisa Mirizzu bërtiti sapo e vuri re 28 -vjeçarin Alan Estrada, duke nxitur burrin dhe djalin e saj që të zbrisnin poshtë. Ai u përpoq që të largohej po djali i çiftit, Giovanni arriti që ta ndalonte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu