• |
ide | kryesore

Rama mbledh sot grupin parlamentar të PS, në fokus projektligjet dhe çështjet brenda partisë

Lajme, Të fundit

Kryetari i PS, Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar prej orës 08:30 të mëngjesit në Kryesinë e Kuvendit.


Në mbledhje po diskutohen projektligjet që po shqyrtohen në komisione dhe që do të dërgohen në Kuvend, por edhe për çështjet brenda partisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *