• |
ide | kryesore

Durrës, 2 të plagosur nga shpërthimi i një bombole gazi

Lajme, Të fundit
durr-euml-s-shp-euml-rthen-bombola-e-gazit-n-euml-banes-euml-plagosen-burr-euml-e-grua_hd.jpg


Shpërthen një bombol gazi në një banesë në Ishëm te Durrësit, duke lenë të plagosur rëndë dy vëllezër.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe te lënduarit me plagë të rënda janë dërguar nga urgjenca e Durrësit, për në Tirane për të marrë ndihmë me të specializuar.

Bëhet fjalë për dy vëllezërit Sokol Prroja dhe Bardhok Prroja, 45 e 50 vjeç. Policia ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *