• |
ide | kryesore

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë te rruga e TEG, përmbyset makina

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në rrugën e TEG-ut. Një makinë ka humbur kontrollin dhe është përmbysur anash rrugës. Ambulanca është në vendin e ngjarjes. Ende nuk bëhet e ditur nëse përplasja ka qenë fatale për personat brenda makinës.


©LAPSI.AL Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.