• |
ide | kryesore

(VIDEO) Përplasja e frikshme në autostradë/ Si vdiqën vajza dhe taksisti 

Lajme, Të fundit

Aksidenti që shihni në videon më poshtë ndodhi para dy ditësh, në ora 22:45, në autostradën Tiranë-Durrës në një karburant.


Në taksi udhëtonin 23-vjeçarja Elena Avdillari dhe drejtuesi, Bujar Agalliu. Të dy humbën jetën menjëherë nga aksidenti.Makina vjen me shpejtësi të madhe. Përplasja është e fuqishme aq sa e ndan makinën tjetër në dysh.

Mercedez-Benzi godet me tabelën reklamuese të karburantit dhe përfundon disa metra më tutje.

Nga goditja në pjesën e pasmë të taksisë hetuesit dhe dyshojnë se makina që e shkaktoi aksidentin udhëtonte me afro 200 kilometër në orë. ©LAPSI.AL Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *