• |
ide | kryesore

Gjendet një tjetër trup i pajetë në lumin Drin, dyshohet se është rrëzuar nga biçikleta

Lajme, Të fundit

Një tjetër i vdekur këtë mëngjes të shtune. Një person ka rënë në ujerat e lumit Drin dhe dyshohet se ka humbur jetën sot në Shkodër.


Dyshohet se shtetasi ka rënë gjatë orëve të mëngjesit. Në breg ka një biçiklete çka tregon se shtetasi është rrëzuar dhe ka rënë në ujë.Ende nuk është bërë identifikimi i tij. Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes dhe pritet që të mbërrijëe grupi hetimor.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *