• |
ide | kryesore

(FOTO) Kush është kreu i PS që plagosi me kallashnikov fqinjin

Lajme, Të fundit

Vesel Vuçinaj, personi që mëngjesin e sotëm plagosi rëndë me kallashnikov një 51-vjeçar, është kryetari i degës së Partisë Socialiste në Kelmend.


Vesel Vuçinaj dhe Mark Zef Cakaj, sipas policisë, kanë qenë të përfshirë edhe më herët në një konflikt për motive të dobëta. Por, mëngjesin e sotëm, kreu i PS në Kelmend qëlloi me kallash drejt shtëpisë së Cakajt duke e qëlluar atë në shpatull. 51-vjeçari është në spital në gjendje të rëndë. 

Autori 49-vjeçar u kap nga forcat speciale menjëherë pas ngjarjes.

Ekspertët e policisë gjetën në vendin ku u qëllua me armë zjarri 12 gëzhoja kallashnikovi.1 Comment

  1. me qen ps (partia pisave) e mos me qen kriminel nuk shkon.keta qe ne ngjizje ne qenefet e partis neper koperativa derrash jan ngjizur keshtu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *