• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Në 82 shkolla sot nuk u zhvillua mësim

Lajme

82 shkolla nuk kanë zhvilluar mësim ditën e sotme në Shqipëri. Shkak është bërë moti i keq me reshje shiu, dëbore dhe temperatura të ulëta.


Njoftimi u bë nga Ministria e Arsimit, e cila ende nuk ka sqaruar nëse këto orë do të kompensohen me ditë të tjera.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.