• |
ide | kryesore

Sërish tërmet, ‘lëkundet’ Tirana dhe Lezha (FOTO)

Lajme, Të fundit

Disa lëkundje tërmeti janë ndjerë rreth gjysëm ore më parë në Lezhë dhe në Tiranë.


Qëndra sizmologjike europiane njofton se tërmeti ka qenë me magnitudë 4 ballë dhe epiqendra ka qenë 6 kilometra nga qyteti i Lezhës.Lëkundjet, edhe pse me intensitet më të dobët, janë ndjerë edhe në Tiranë. Paraprakisht nga tërmeti me thellësi 5 kilometra nuk raportohet për persona të lënduar apo dëme materiale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *