• |
ide | kryesore

Bllokohen rrugët nga dëbora, pezullohet mësimi në qarkun e Lezhës

Lajme, Të fundit

Reshjet e shumta të dëborës në Lezhë kanë sjellë vështirësi në qarkullimin e automjete dhe si për pasojë është pezulluar mësimi në të gjithë qarkun.


Transporti i nxenesve eshte bere i pamundur. Mbrëmjen e djeshme dëbora ka mbuluar qytetin e Lezhës, reshje të shumta dëbore kanë mbuluar qytetin dhe zonat përreth.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.