• |
ide | kryesore

Elbasan/ Sheh kufomën e xhaxhait, humb jetën edhe nipi

Lajme, Të fundit

Një tragjedi e dyfishtë ka ndodhur në një familje në Elbasan, kur teksa po përgatiteshin për të përcjellë në banesën e fundit njërin anëtar të familjes, ka vdekur dhe tjetri.


Në fshatin Katundi i Ri, 51-vjeçari R.Osmani banues në Elbasan, humbi jetën në mënyrë natyrale.Pak orë më vonë, në ambientet e morgut të spitalit Elbasan, ku kishte shkuar për të parë kufomën e xhaxhait, ka gjetur vdekjen Astrit Osmani, 44 vjeç, banues në Elbasan.

Vdekja e 44-vjeçarit ka ndodhur në gjendje shoku, pasi ka parë kufomën e xhaxhait, ndërkohë që ai vuante edhe nga zemra.

Astrit Osmani ka pësuar infarkt, duke mos e përballuar dot skenën e rëndë me kufomën.

Lidhur me të dyja rastet, materialet iu referuan Prokurorisë së Elbasanit për vlerësim, ku për të dyja rastet dyshohet për vdekje natyrale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *