• |
ide | kryesore

Fotot/ Pamje nga vendi ku u kap 613 kg kokainë dhe magazina e kompanisë së bananeve

Lajme, Të fundit

Policia e shtetit dhe prokuroria kanë bërë të mundur sekuestrimin e një kamioni me plot 613 kg kokainë në portin e Durrësit.

Droga u kap në kamionin me targa të Durrësit, 3918 E. Ndërkohë policia e ka rrethuar me shirit vendin ku u sekuestrua sasia e madhe e kokainës.


Nga ana tjetër, pronarët e “Arbri Garden” shpk, në Durrës,  kanë mohuar çdo lloj lidhje rreth biznesit të tyre me trafikun e kokainës dhe sasinë e madhe që u gjet në kontenier.

“Gjithçka bëhet për të prishur imazhin e kompanisë” – thanë ata për News24.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu