• |
ide | kryesore

Plot 5 tonë drogë në Itali, kush janë 3 kapot shqiptarë të arrestuar (Emrat)

Lajme, Të fundit
droge-ne-itali-640x360.jpg

Të tjera detaje zbulohen për super operacionin anti-drogë në Cantazaro në Itali, ku u sekuestruan rreth 5 ton marijuanë e cila vinte nga Shqipëria si dhe u arrestuan 25 trafikantë.

Sipas mediave italiane, 3 nga të arrestuarit janë shqiptarë, konkretisht Indrit Buja, 37 vjeç, Elvis Hajdini, 25 vjeç dhe Shefik Muho, 34 vjeç.


Shqiptarët e arrestuar dyshohet se janë përgjegjës për transportimin e lëndës narkotike nga Shqipëria drejt Italisë përmes Adriatikut.

Ende nuk bëhen të ditura më shumë detaje nga operacioni, por sipas mediave italiane të dhënat do të bëhen publike gjatë orëve në vijim.

2 Comments

  1. parti enver o sa mir i ke dhjer,parti edvin o sa mir po i dhin.nje miljon qelbesie e ca vetem mutin per mjalt meritojn,kszanet krymba qenefi negjmije,rama ngjala e palla lalzi te ilir metes.roshi po kenaqet qe ende e lejojn te ju perdhunoj femijet meshkuj te mitur.

  2. me 65 ton drog rames ja blen byth,goj,kerthiz,zahon,gregorin,linden,makoqin,magjistarin,delina ficon,nenen monster anet,kusheriren milena harito,ter shoket e ridhjerjes,krymba qenefi si anonimus,astrit,kazan pleherash si bushati,fevziu,vasjari dhe kazan muti si mero,muq nano,artan hogja i news 24,mingjozi,sokol palla,ylli rakipi,anila basha,,vangjeli,stefani ky edhe i vdekur mundohet te shaj opoziten,maks velo,lubonja,baba ramo.etk krymba muti te kazanit qenef rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu