• |
ide | kryesore

Së shpejti dokumentari për Paul Walker

Paparazzi, Slider

Ka qënë kompania  “Paramount Network” e cila ka marrë përsipër të realizojë një dokumentar për jetën e yllit te “Fast and Furious” Paul Walker. Aktori u nda nga jeta në nëntor të vitit 2013 pas një aksidenti të rëndë me makinë. Në atë periudhë ai ishtë duke u marrë me xhirimet e “Fust and Furious 7” por fatkeqësisht nuk arriti ti përfundonte ato.

Paramount bashkë më regjisorin e njohur Derik Murray kanë vendosur të sjellin diccka të veccante në lidhje me jetën e aktorit.


Dokumentari do të përshijë intervista dhe rrëfime të me kolegë dhe njerëz të afërm të tij duke e sjellë ccdo gjë në një tjetër këndvështrim. Këto janë detajet e para dhe të tjera do të priten të bëhen publike së shpejti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu