• |
ide | kryesore

Shpërthim eksplozivi në Tiranë, tritoli dëmton shtëpinë në Kombinat

Lajme, Të fundit

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Kombinatit, në Tiranë. Eksplozivi shpërtheu në derën e shtëpisë së një personi të quajtur Klaudio Uka. Fatmirësisht nuk ka patur të plagosur, por vetëm dëme në dyert dhe dritaret e banesës. Banorët e zonës janë tronditur nga shpërthimi, ndërsa policia ka marrë në pyetje Klaudio Ukën për konfliktet e mundshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu