• |
ide | kryesore

Zjarr në kati ne 4 një pallat në ‘Don Bosko’, shkak dyshohet bombola e gazit

Lajme, Të fundit
bombul-gazi.jpg

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në katin e 4 të një pallat në zonën e ‘Don Boskos’, në Tiranë, në momentin e rënies së zjarrit në banesë ndodheshin vetëm dy persona të cilët kanë mundur të dalin nga ballkoni i pallatit.


Dy zjarrfikëse kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve që kanë përfshirë apartamentin.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *