• |
ide | kryesore

Rrëfimi tronditës i 19-vjeçares: Kam shkuar me mbi 50 burra në një vit. A jam normale?

Lapsi Leaks

Pyetja e një 19-vjeçareje britanike ka hapur shumë debate në rrjetet sociale në vendin e saj. Ajo shkroi se Reddit se kishte bërë seks me mbi 50 meshkuj të ndryshëm brenda një viti.

“A jam normale?” – pyeste adoleshentja. Ajo i trembej gjykimit nëse këtë do ta mësonte i dashuri i saj në një lidhje serioze.

“E kam shijuar seksin që kur humba virgjërinë një vit më parë sapo mbusha 18. Ishte shumë e lehtë më pas për mua. A është e drejtë të bësh seks kaq shumë? Nuk kam pasur një lidhje serioze më parë dhe të gjitha rastet kur kam bërë seks kanë qenë vetëm për një natë. Është e vërtetë që njerëzit tentojnë të gjykojnë/shmangin, apo të mos dalin me femra që kanë pasur shumë partnerë? Duhet të heq dorë nga kjo? Jam konfuze” – mbyllet rrëfimi i 19-vjeçares.

Postimi i saj mori komente nga më të ndryshmet. Të shumtë ishin ata që deklaronin se nuk do të pëlqenin të lidheshin me njërën që kishte pasur 50 partnerë në një vit. Pati edhe nga ata që e këshillonin të tregonte kujdes dhe të mbrohej gjatë seksit. Më të shumtët i sugjeronin një lidhje të qëndrueshme me të cilën mund të bënte seks sa herë të dëshironte. ©LAPSI.al

5 Comments

  1. A jeni nën Rishikimi ose Administrimi i borxheve? A jeni në listën e zezë? A po përpiqeni të përballoni pagesat tuaja mujore? Dëshironi të blini një kredi për shtëpi, makinë apo biznes, por ju jeni nën rishikim të borxhit apo administrim? Nëse jeni përgjigjur PO për ndonjë nga pyetjet e mia? Mirësi na kontaktoni përmes emailit: [email protected]

  2. Diten e mire,

    Unë jam një huadhënës i regjistruar privat. Ne japim kredi për të ndihmuar njerëzit, kompanitë dhe individët e korporatave të cilët kanë nevojë për të rinovuar statusin e tyre financiar në të gjithë botën, me norma shumë minimale të interesit vjetor deri në 2% brenda një viti deri në 30 vjet periudhë kohore të ripagimit në çdo pjesë të botës . Ne japim kredi në rang prej 5.000 euro deri 100.000.000 euro. Kreditë tona janë të siguruara mirë për sigurinë maksimale është prioriteti ynë. Personi i interesuar duhet të na kontaktoni përmes emailit: ([email protected])

    Oferta e kredisë.

  3. A keni nevojë për një kredi të shpejtë për të zgjidhur problemet tuaja financiare dhe për të drejtuar një biznes? Merrni kredinë tuaj prej 3.000 deri 3.000.000.000 në monedhën në vijim ($) (€) (£) në dispozicion për huanë, këtu ju ofrojmë të gjitha llojet e huave. Kredi për investime, hua personale, kredi për pasuri të paluajtshme. Ne mund të ndihmojmë biznesin tuaj ose projektin me një normë interesi të ulët prej 2%. Nëse jeni të interesuar në marrjen e një kredie, kthehuni tek ne me detajet e mëposhtme të emailit: [[email protected]] Ose mund ta dërgoni në tekst nëpërmjet: +19144656417

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu