• |
ide | kryesore

Basha: Sa kohë Rama të jetë në pushtet vetëm shoferët e drogës do të kapen (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Duke renditur të gjitha ngjarjet e rënda të ndodhura ditët e fundit, me kryefjalë trafikun e drogës, Lulzim Basha deklaroi se Edi Rama është përgjegjës për krimin e organizuar që, sipas tij, po thellohet në vend.

“Cikli i krimit po thellohet, nga mariuana e heroina, tek kokaina. Kurrë s’do të kishte ardhur një ngarkesë e tillë në Shqipëri pa mbrojtje politike. Në një anë 1 ngarkesë kapet dhe 10 kalojnë.


Financohet nga paraja e zezë dhe droga. Në vend të investimeve të huaja kemi drogë të huaj. Rama do të krijojë idenë sikur ka hequr dorë nga krimi.


E njëjta skemë që përdori për të na bindur që në Shqipëri s’ka drogë, siç donte të na bindte se ministri Tahiri ishte ministri më i mirë. Ata që e sollën krimin nuk mund ta luftojnë atë.

Sa kohë që Rama do jetë në pushtet nuk do të ketë drejtësi. Tahiri do të jetë i paprekshëm, Vangjush Dako i pakapshëm, sa ai është në pushtet do kapen veç shoferë jo kokat e krimit”, u shpreh Lulzim Basha në një konferencë për gazetarët.” – u shpreh Basha ne nje konference per shtyp para gazetareve.


2 Comments

  1. basha leri se kot e keo zoti .Dr berisha u mundua qe kafshet e enverit ti bej njerz per ca vite me radh,i shpetoi nga telat me gjemba,bunkeret,burgjet,internimet,ju dha buk ne vend te barit qe ju ipte enveri,ramizi,kristaq rama,spiro koleka,gjelil gjoni,ruqi,gjinushi,klosi,dokle etj.keta nuk plqyen buke por kerkuan me ngulje lesh negjmije dhe zhele partie.kot e ke zoti basha sepse keta parazit si rama,ruqi,xhafa me qellim jan ngjizur ne koperativen e derrave ne qenefet e negjmijes mes kenetave te maliqit.ne keto qenefi si stalini si enveri si qaushesku ngjiznin femij te femrave te perdalura si nena anet e rames,lloj i,mim kodheli,ermonel felaj,qe perfaqsojn gjini asnjese. qellimi ishte te prodhojn njerz monster siq ishin vet kristaqi,spiro koleka enveri etj.ne qenefet e koperativave te derrave me qellim zgjidheshin grat asnjese qe ti fekondonin me sperm stalini ,popoviq,mugosha etj me sper orangutanesh.qellimi ishte te prodhojn njerz monstra pa ndjenja,pa shqisa,pa tru shkurt neandertal.neandertalet te me falin qe po i krahasoh me parzitet e qenefit negjmije rama,ruqi,xhafa,balla,braqe,majko,etj.zoti bsha pse nuk mbushesh mend ka koh,rezultatin ke ,me tipiku jan rama,erion velija dhe roshi me ermonel felaj.vajten ne spitalin e kavajes dhe priten JASTEKUN E GRISELDES te lindete nji femij 9 muajsh.po ku te dallonin parazitet e vagines negjmije barkun e nji femre,kur idiot kan lindur.edhe nji femij 2 vjeqar do e dinte se e ema po i lind nje vlla ose moter,por jo parazitet e stalinit ,tito e mao ce dun ; rama,roshi e erion velija.zoti basha leri parazitet por de me keq jan votuesit nje qelizor edhe me primitin q3 i votojn keta idiotu besojn se avioni me drog esht mushkonj,muti i negjmije e bari enverit mjalt e buk.leri zoti basha se kesaj rrace primitive jo 200 vite sa thon ca evropjan por 20 mij vite do ju duhen te behen homo sapiens.

    1. Zoti Ari kari. Te falenderoj per fjalet e mira. Une po mundohem shume per ket popull. Mezi fitova 20 miliarde leke nga pallati vjerrit. Ty ari kari te premtoj qe do te fus te departamenti karit ne PD. Do jesh alamet kari e do japesh llogari vetem te kunati im qe eshte derr kari se kryekar jam vete. Forca ari rezisto dhe ca kohe me buke me gjize sa te vi une ne pushtet diku nga viti 2070. Fitore. Kryekari PeDe-se – Lul Pidhi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.