• |
ide | kryesore

Heidi Klum, në publik për herë të parë me djalin

Paparazzi, Slider

Ai është djali i saj i parë me ish bashkëshortin, Seal.Dhë këtë të premte Heidi Klum është fotografuar së bashku me të birin në Beverly Hills.

Të dy së bashku ata kanë bërë shopping, dhe duket se këtë moment e kanë shijuar në maksimum.44-vjeçarja në fotot e publikuara duket mjaft elegante e veshur sportive, ndërsa mban duart shtrënguar me të birin 12-vjeçar, Henri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu