• |
ide | kryesore

Ish e dashura e Balotelli-t, në pritje të femijes me futbollistin e Juves

Paparazzi, Slider

Dikur ish-e dashura e Mario Balotelli-t, ndërsa sot e fejuara e ish-fubollistit të Juventusit (luan në huazim me Southamptonin) Mario Lemina. Po flasim për modelen belge, Fanny Neguesha, që ka një debulesë për futbollin, pasi të dashurit e saj gjithmonë rezultojnë futbollistë të njohur.


Mario dhe Fanny, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ka njoftuar të gjithë ndjekësit e tyre që se shpejti do të sjellin në jetë një fëmijë, fryt i dashurisë së tyre.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *