• |
ide | kryesore

Ndërron jetë fëmija 10 vjeç në Tepelenë, ishte sëmurë me grip

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tepelenë. Një fëmijë është dërguar i vdekur në spitalin e qytetit. Siç bëhet e ditur ngjarja ka ndodhur gjatë natës.


Burime nga policia thanë se 10-vjeçari S. Iliazi ka mbërritur i vdekur në spital, i sjellë nga familjarët e tij. Sipas të dhënave të para mësohet se fëmija vuante nga gripi. Dyshohet se ka qenë ndonjë komplikacion që i ka sjellë vdekjen të miturit.

1 Comment

  1. a nuk ju premtoi monstra qelbesir edvin rama VDEKJE FALAS ,ja ku e keni vetem ne fund shkurt dhe fillim mars mbi 7 femij iken nga gripi.qelbesira po i kursen familjet .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *