• |
ide | kryesore

Ndryshe nga të tjerat, Emma Stone me pantallona në tapet të kuq (FOTO)

Paparazzi, Slider

Në ndarjen e çmimeve “Oscar”, teksa i shihnim të gjitha zonjat dhe zonjushat me fustane dhe veshje të tjera të përsosura për mbrëmje të tilla “gala”, vumë re se aktorja e njohur Emma Stone ka parakaluar në tapetine  kuq ndryshe.

Ajo ka qenë e veshur me një palë pantallona të zeza dhe një xhaketë të kuqe. Vitin e kaluar Emma fitoi çmimin “Aktorja më e mirë” për rolin e saj në “La La Land”, ndërsa këtë vit ajo ka qenë si një ndër prezantueset e kësaj mbrëmjeje. Madje ajo ka theksuar faktin se është viti 2018 dhe nuk ka ndonjë arsye që gratë mos të veshin pantallona.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu