• |
ide | kryesore

Kryen vetëvrasje producenti indian i serialeve

Paparazzi, Slider

Producenti i njohur i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 16-të i një ndërtese dhe ka ndërruar jetë menjëherë. Sanjay Bairagi, producent i serialit ‘Bixhoz me dashurinë’ i dha fund jetës dhe mediat indiane raportojnë se vuante nga depresioni pasi së fundi kishte përjetuar disa ndodhi që lidheshin me jetën e tij personale. Mësohet se para se të kryente vetëvrasje 40 vjeçari kishte lënë një letër të cilën familjarët e tij nuk e kanë bërë ende të ditur se çfarë shkruhej. Bairagi ishte i martuar dhe nga kjo martesë ai kishte një djalë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu