• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Suarez – Grizmanit: Mos i bëj gol Barçës, ekipit tënd të ardhshëm

Sport

Barcelona fitoi 1-0 përballë Atletico Madrid duke hedhur një hap të sigurt drejt titullit në La Liga.
Para ndeshjes të së dielës, Griezmann bënte shaka me Messi-n dhe Suarez, por mediat kanë zbuluar edhe një bisedë me Luis Suarez.


Suarez: Nuk mund të shënosh kundër klubit tënd të ardhshëm!
Griezmann: Hahaha, do të shohim…
Suarez: Kjo është ndeshja e fundit kundër Barça’s. A je përshëndetur me shokët?
Griezmann: Haha… Ka ende kohë për të!


Griezmann ndeshjen e fundit ka bërë një përshëndetje të dashur me lojtarët e Barcelonës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu