• |
ide | kryesore

Oriola Marashi u përgjigjet komenteve pas fotos së saj me njërin gjoks gati zbuluar

Paparazzi

Modelja shqiptare 22-vjeçare, Oriola Marashi, ndau disa fotografi të saj në veshje të pazakontë me më shumë se 180.000 fansa në mediat sociale. Zeshkania e bukur është parë në një zinxhir të artë që me mezi i mbulonte gjoksin e saj të majtë.

Instagrami i saj është plot me selfie që nuk lënë shumë vend për imagjinatë. Fotot kanë ndezur debate në mesin e fansave të saj në Shqipërinë me shumicë muslimane. Shumë thanë se ishin shumë provokuese dhe të tjerë mendonin se thjesht dukej e mahnitshme.

Njëri prej fansave shkruan: “A nuk ke frikë nga Perëndia?”

Marashi e mbrojti veten dhe të drejtën e saj për të nxjerrë trupin e saj duke komentuar: “Falënderoj zotin që më ka mbrojtur nga budallenjtë, urrejtësit dhe njerëzit që përpiqen të pengojnë qëllimin tim. Asnjë armë e formuar kundër meje nuk do të ketë sukses, unë jam këtu për të qëndruar. Respekt për ata që më mbështesin, nuk keni parë asgjë akoma!”

1 Comment

  1. Po kto cicat katrore ku i ke ble o Oriola?Ke keiti apo neper Rumani?
    Thuji lori hoxhes te tboj sevap nai çek me lek dhe ik boji dhe ti ne LA se i qajn anej

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu