• |
ide | kryesore

Trendi më i ri për sytë (FOTO)

F1, Stil

Nëse Kendall Jenner, Taylor Hill dhe motrat Hadid janë duke ecur në të njëjtat show atëherë kjo është diçka e mirë.


Në javën e modës Anna Sui’s Gothic bohemian modelet paraqitet para publikut modelin më të ri i cili mund të bëhet dhe trendi më i ri i modës. Ngjyra blu e tonit të syve e kombinuar me një të kuqe të erret të buzëve do jetë trendi që do përhapet kudo në botë.


3D4CF2D200000578-4232026-image-a-8_1487280905753.jpg3D4CF2C800000578-4232026-image-m-9_1487280930894.jpg3D4CF2BF00000578-0-image-a-33_1487264868076.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *