• |
ide | kryesore

E dini si rikthehen fotot dhe mesazhet e fshira në WhatsApp

Planet

A ju ka ndodhur që të doni të lexoni një mesazh në WhatsApp të cilin e keni fshirë? Tashmë vjen një lajm i mirë nëse jeni penduar për një mesazh të fshirë. Për këtë, duhet të shkarkoni aplikacionin ‘Whats Removed’ i cili zbulon dhe ruan mesazhet e fshira, jo vetëm tekstet, por edhe audiot dhe fotot/videot.


Vetëm se ky aplikacion është i vlefshëm për sistemet android, ndërsa përdoruesit e Apple duhet të presin dhe pak kohë. Gjithashtu ky aplikacion është në gjendje të fshijë vetëm mesazhet e dërguara nga momenti i instalimit të tij e mbrapa.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.