• |
ide | kryesore

Ironia e Palokës me lobimin e PD: Në Amerikë do të marrin një kandidat nga Rilindja për të fituar me rusët

Lajme, Të fundit
Edi-Paloka-1024x576.jpg

Nënkryetari demokrat i Kuvendit, Edi Paloka ironizon lajmin e revistës amerikane mbi ndikimin rus tek zgjedhjet e Partisë Demokratike.

Paloka shkruan se sipas portalit rusët i paskan fituar zgjedhjet në SHBA  dhe i humbkan në Shqipëri.

Me siguri qe ne zgjedhjet e tjera ne SHBA, për te qene te sigurte qe Presidentin e SHBA nuk do e zgjedhin prape ruset, do te merret nje kandidat nga “Rilindja” sepse kane treguar qe jane te vetmit qe dijne si te fitojne kunder ruseve,” – shkruan Paloka.

1 Comment

  1. Ne c’do foto te Paloqes po ta shohesh me verejtje ne menyren e hapjes se gojes dhe formen e buzeve lexohet thethuqi, qe po t’ia shtosh portretit, debili.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu