• |
ide | kryesore

Një i armatosur po mban peng 3 persona në Kaliforni

Lajme, Të fundit


Një person i armatosur ka marrë 3 persona peng në një bujtinë veteranësh lufte në Kaliforni. E kanë njoftuar lajmin edhe policia lokale që thotë se ngjarja është në zhvillim. Policia ka izoluar bujtinën në Yountville, e cila është një institutet më të mëdha të këtij lloji dhe që mikpret mbi 1000 persona. Autoritetet thonë se autori është i armatosur me një pistoletë dhe mban të veshur një jelek antiplumb.

Ne perditesim…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *