• |
ide | kryesore

Motoçikleta del nga rruga, dy të rinj të plagosur në Vaun e Dejës, njëri në gjendje të rëndë

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vaun e Dejës, pranë fshatit Hajmel, në qarkun e Shkodrës.


Dy të rinj, që po lëviznin me një motoçikletë kanë dalë nga rruga dhe janë rrëzuar, duke marrë plagë të rënda.

Drejtuesi i motoçikletës, 21-vjeçari V.P. ka marrë dëmtime në kokë dhe është dërguar në spitalin e traumës në Tiranë, pasi është në gjendje të rëndë.


I plagosuri tjetër, E.M., 23 vjeç, është dërguar në spitalin e Shkodrës dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu