• |
ide | kryesore

Shkëlzen Berisha paraqitet sërish në Gjykatën e Krimeve të Rënda

Lajme, Të fundit

Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzeni është paraqitur sërish sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda.

Këtë herë si paditës ndaj kreut të deputetëve socialistë Taulant Balla.


Berisha e akuzon Ballën se ka publikuar të dhëna të tij personale për qëllime politike dhe private.

Çështja u mbyll nga Gjykata e Krimeve të Rënda e cila shpalli moskompetencën ndërsa prokuroria i pushoi hetimet.

Berisha kërkon tani rihapje të çështjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu