• |
ide | kryesore

Tmerr në Rusi/ Gjendet një çantë me 54 duar të sharruara (Foto)

Planet

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në lindje të Rusisë. Banorët në lindje të Rusisë kanë mbetur të tronditur, kur kanë gjetur një çantë që mbante 27 palë duarsh njeriu të sharruara. Zbulimi u bë në qytetin Kabarovsk të Siberisë, në afërsi të kufirit me Kinën.

Identiteti i personave të cilëve u përkisnin duart mbetet mister, ashtu si dhe motivet përse ato janë prerë. Sipas raportimeve të “Siberian Times”, gjurmë gishtash u gjendën vetëm tek një prej duarve, ndërsa të tjerat po kontrollohen nëse prej tyre mund të rekuperohet diçka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu