• |
ide | kryesore

Ndalet shkarkimi nga hidrocentralet, bie niveli i ujit në Shkodër

Lajme, Të fundit

Situata e përmbytjeve në Shkodër është drejt përmirësimit. Kështu njoftoi mëngjesin e sotëm Ministria e Mbrojtjes, sipas të cilës niveli i ujit në krahasim me një ditë më parë, ka rënie me 30 cm. Gjithashtu është përmirësuar situata edhe në fshatin Obot pasi ka rënë niveli i ujit.


Ministria e Mbrojtjes njofton se do të shpërndahen nga Forcat e Armatosura 6.5 ton koncentrat dhe bar i thatë, sapo pushteti vendor të përcaktojë zonat ku duhen çuar materialetLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *