• |
ide | kryesore

VIDEO/ Prezantuesja në panik: Më ka hyrë një merimangë në mbathje

Syri i Lapsit

Një prezantuese rumune ka shtangur shikuesit kur papritur ngriti fustanin dhe shfaqi të brendshmet në transmetim LIVE. Ilinca Vandici ishte para kamerave kur mendoi se kishte një merimangë në të brendshme. Ajo ngriti menjëherë fustanin dhe nisi të kërkonte në të brendshme.

Prezantuesja u qetësua pak vetëm pasi njëri prej të ftuarve iu afrua dhe i konfirmoi se nuk ka asnjë merimangë. Gjithçka kaloi me një të qeshur dhe pasi Vandici rimblodhi veten, vazhdoi transmetimin live të emisionit “Ti ke stilin tënd”.


1 Comment

  1. perafersisht keshtu i ka ndodh dhe rames kur me gruan e dyt apo tret delina ficon te cilit ja shiti per nje post ministror quqit i pat ndodhur kur dolen cullak ne plazh,ndryshimi ishte se ketyre ju jyri NGJAL E LALZIT aty ku nuk duhet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu