• |
ide | kryesore

Video/ Rama kapet sërish me Bashën për ndihmën ekonomike

Lajme, Të fundit
basha rama.jpg

Kryeministri Rama e ka nisur ditën e dielë me një video dedikuar kreut të Partisë Demokratike duke e akuzuar atë se po përdor ndihmën ekonomike  për arsye politike.


Në një postim të publikuar në rrjetin social “Facebook” Rama  publikon pamjet ku shfaqet kreu i opozitës gjatë takimeve në familjet që u është hequr ndihma ekonomike dhe më pas momenti kur një qytetar ka ,shkuar të kërkojë punë në zyrat e punësimit.


Ky është dallimi mes atyre që duan të përfitojnë për politike edhe mes nesh shkruan Rama në mbishkrim të videos.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.