• |
ide | kryesore

Hueyda:Si e zbulova tradhëtinë e bashkëshortit

Paparazzi, Slider

Ashtu siç u mor vesh, Hueyda u nda nga bashkëshorti për shkak të tradhëtisë, por preferoi që detajet t’i mbante shumë private.

Por siç duket ka ndërruar mendje dhe teksa ishte e ftuar në “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, rrëfeu në studio se ajo e kishte kapur tradhëtinë e bashkëshortit pikërisht nga celulari. “E kisha dhe unë gjurmën e gishtit tek telefoni i tij që mund ta hapja si passëord dhe e pash” – ka thënë ajo. Ndërkohë pyetjes së Fatmës nëse ishte një tradhëti që bënte fjalë për një lidhje paralele, Hueyda iu përgjigj: “Po, paralele, edhe pse nuk e di mirë sepse nuk iu futa shumë thellë situatës”.


Më pas ajo ka treguar për Aulonën dhe Fatmën në “Thumb” se dy javë ka qarë më pas e ka mbledhur veten duke dashur që të jetë një mami e lumtur dhe e mirë për djalin e saj, Gabrielin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.