• |
ide | kryesore

Tiranë/ Sekuestrohen 155 kg kanabis, 3 të rinj në pranga

Lajme, Të fundit

3 persona u arrestua në Tiranë, ndërsa u sekuestruar 155 kg kanabis.


Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se pas hekurave përfunduan Kejvin Vathi, 23 vjeç, banues në Tiranë, Gezim Laçi, 26 vjeç, banues në Krujë si dhe Arian Laçi, 23 vjeç, banues në Krujë. Ndërkohë është shpallur në kërkim shtetasi me inicialet M.K., 32 vjeç, banues në Krujë.


Policia njofton se në rrugën “Skëndërbeu” gjatë kontrollit të ushtruar në makinat tip “Audi” dhe ” Golf 4″ që keta shtetas lëviznin iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale 155 kg bimë narkotike.

2 Comments

  1. o qelbesira ndaleni veten.dikur rusest ter vendin e mbillnin vetem me moiser,vetem se stalinit i pelqente misri,
    tash qe qebesires e coftires rama i pelqen kokaina e kanabisi ,ter krymbat e qenefit perdorin kokain ,e mbjellin kanais.e kan per qef te legenit botror.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu