• |
ide | kryesore

Dëmtohet rruga në Dibër, bllokohen 150 banorë në Njësinë Administrative Arrës

Lajme, Të fundit

Rreth 150 banorë në Njësinë administrative Arras në Dibër në vendin e quajtur Grykë Noka janë bllokuar prej 20 ditësh.


Bllokimi i banorëve në zonën e njohur si Grykë Noka ka ndodhur për shkak se përroi ka dëmtuar rrugën kryesore.


Banorët apelojnë për ndihmë pasi nuk kanë baza ushqimore për vete dhe bagëtinë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu