• |
ide | kryesore

Arrestohet në Durrës 36-vjeçari në kërkim për trafik droge dhe pastim parash

Lajme, Të fundit

Një 36-vjeçar u arrestua ditën e sotme në Durrës, pasi ishte shpallur në kërkim për trafik droge dhe pastrim parash.


36-vjeçari Dino Abazi ka lindur në Dibër dhe banon në Vlorë. Sipas njoftimit të policisë, Abazi ka ardhur i deportuar nga Italia në Durrës. Ai u vendos në pranga pas verifikimit nga Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimit në Drejtorinë e Policisë Kufitare dhe Migracionit Durrës. Dino Abazit i ishte caktuar masa e sigurisë “Arrest me Burg”, në Tiranë, më datë 22.11.2017.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu