• |
ide | kryesore

Dita e Verës fillon me lëkundje tërmeti në Shqipëri, epiqendra në Elbasan

Lajme, Të fundit
auto_termet1498916802.jpg

Dita e Veres ka nisur me lekundje termeti ne vend, pikerisht ne zonen qe mbahet si kryeqyteti i kesaj feste.

IGJEUM ben me dije se ne oret e para te mengjesit, saktesisht me 04:20:47, ne Elbasan eshte regjistruar nje lekundje termeti.

Sipas IGJEUM lekundja ka qene me magnitude 3.2 dhe me epiqender ne Kuturman te Elbsanait, ne nje thellesi 16 km.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu