• |
ide | kryesore

Brenda fabrikës së kukullave të seksit

Paparazzi

Njëra pas tjetrës kukulla të zhveshura janë rreshtuar për tu bërë gati për veshjet e tyre provokuese.


Kjo është ajo çfarë ndodh brenda një fabrike të kukullave të seksit në Kalifroni ku trupat prej silikoni bëhen gati për tu shpërndarë në të gjithë botën.


Real Doll, që filloi punën më shumë se 20 vjet më parë nga Matt McMullen, njihet si ‘shtëpia e kukullave më të bukura të dashurisë në botë’.

Kukullat kanë një vlerë rreth 8.000 dollarë dhe kompania thotë se shet qindra çdo vit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu