• |
ide | kryesore

Babai i Arta Markut në pension, nuk ka punuar në bashkinë e Lezhës

Lajme, Të fundit

Pas arrestimit të kryebashkiakut Fran Frrokaj me akuzën e grabitjes së pronave përmes tjetërsimit dhe falsifikimit të dokumenteve, në mediat online prej ditës së djeshme po qarkullon një lajm që babai i Kryeprokurores Arta Marku punon pranë bashkisë së Lezhës, si inxhinier në një nga ndërmarrjet e institucionit.


Lapsi.al mësoi se babai i Prokurores së Përgjithshme, Ndrec Marku, nuk ka punuar ndonjëherë në bashkinë e Lezhës. I ati i Prokurores së Përgjithshme, ka qenë me profesion teknik i mesëm miniere dhe jo inxhinier.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.