• |
ide | kryesore

Përmbytet Durrësi, bllokim rrugësh dhe dëme në biznese e banesa (FOTO)

Lajme, Të fundit

Durrësi po kalon një situatë apokaliptike për shkak të përmbytjeve. Reshjet e shiut që kanë rënë gjatë 24 orëve të fundit kanë bllokuar shumë rrugë të qytetit. Niveli i ujit arrin deri në 50 cm duke shkaktuar dëme të konsiderueshme tek banesat dhe bizneset. Shihni fotot më poshtë.
1 Comment

  1. Sa negative jeni ju te lapsi. Vetem me vogelsira mereni.
    Si nuk thate nje fjale te mire per sheshin e mrekullueshem qe ka bere gjushi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.